.

.

X-DREE M2. 9x8mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 50 adet(M2. 9x8mm 304 Acero İnoxidable Y

X-DREE M2. 9x8mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 50 adet(M2. 9x8mm 304 Acero İnoxidable Y

Müşteri Puanı:

₺ 47.60
Malların
Sipariş verilebilir

Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.(Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.(Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.M2. 9x8mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 50pcs1.Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.2.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.3.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.4.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.5.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.Gümüş Tone Material : 304 Paslanmaz Steel Weight : 18g Drive Türü : Y Type Head Stil : Gömme/Düz Head Total Uzunluğu : 8mm 0.31 / -inch Thread Çapı Y Türü Öz Screw Main Renk Dokunarak özellikler : Ürün Adı : M2.5.5 mm / 0.22-inch Package İçerik : 50 (+/- %2)adet Spanish M2 Vida Açıklama Tapping Y Tipi Self x 0.57 / 9 inch Head Çapı : .9x8mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo de İmpulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo Automático 50 unids Seguridad prueba de bir manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad.Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado.Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad.Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.

Temel özellikleri

Product Name:
Y Type Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
18g
Drive Type:
Y Type
Head Style:
Countersunk/Flat Head
Total Length:
8mm / 0.31-inch
Thread Diameter:
M2.9 / 0.11-inch
Head Diameter:
5.5mm / 0.22-inch
Package Content:
50(+/-2%)pcs x Y Type Self Tapping Screw
Description in Spanish :
M2.9x8mm 304 Acero Inoxidable Y Tipo de Impulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo Automático 50 unids :
Seguridad a prueba de manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad. :
Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado. :
Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad. :
Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales. :
Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria. :

Verilen bu kadar mal satın