.

.

2 pcs Kauçuk Koruyucu Profesyonel Mercek Kapak Mercek Guard için Sanayi için Stereo Mikroskop ile 36mm Çap (KP-H2 Düz Açı)

2 pcs Kauçuk Koruyucu Profesyonel Mercek Kapak Mercek Guard için Sanayi için Stereo Mikroskop ile 36mm Çap (KP-H2 Düz Açı)

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

Stereo sisteminize zarar vermeyen yumuşak kauçuktan yapılmıştır microscope.An stereo mikroskopunuzu ve ayrıca gözlerinizi korumak için gerekli mikroskop aksesuarı.Göz ve erişim arasında mükemmel mesafeyi yaratmaya yardımcı olun.İç çapı 36mm, 32-36mm stereo mikroskop için uygundur.Mercek kapağı, darbeyi azaltmak ve gözlerinizi daha iyi korumak için tasarlanmıştır.Özellik : 1. Stereo mikroskobunuza zarar vermeyen yumuşak kauçuktan yapılmıştır. 2. Mercek kapağı, darbeyi azaltmak ve gözlerinizi daha iyi korumak için tasarlanmıştır.3. Göz ve erişim arasında mükemmel mesafeyi yaratmaya yardımcı olun.4. İç çapı 36mm, 32-36mm stereo mikroskop için uygundur.5. Stereo mikroskopunuzu ve gözlerinizi korumak için vazgeçilmez bir mikroskop aksesuarı.Şartname : Öğe Türü : Mercek KapağImalzeme : Kauçukisteğe bağlı Tip : Eğik Açı, Düz açıiç Çap : Yaklaşık. 36mm / 1.4 inç Paket listesi : 1 çift x mercek kapağı.

Temel özellikleri

  :

Verilen bu kadar mal satın