.

.

Kaldırma El zincirli vinçler, Çektirme Blok 1 T Zincir Çektirme Blok Güz zincirli vinç El Aletleri Kaldırma Zinciri ile Kanca

Kaldırma El zincirli vinçler, Çektirme Blok 1 T Zincir Çektirme Blok Güz zincirli vinç El Aletleri Kaldırma Zinciri ile Kanca

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

●Dayanıklı : Karbon çeliğinden yapılmış, yüksek sertlik, darbe dayanımı, oksidasyon direnci, özellikle emniyet kancası 360 derece döndürülebilen bir emniyet mandalına sahiptir ve kullanımı kolaydır. ●G80 Manganez Çelik Zincir : Yüksek mukavemetli ulusal standart G80 zinciri, orta frekanslı söndürme ısıl işlemi, düşük aşınma ve korozyon direnci. ●Manganez Çelik Kanca : Manganez çelik kanca bir emniyet tokası ile donatılmıştır.Üst ve alt kancalar, kalın ve dayanıklı olan ve güçlü taşıma kapasitesine sahip manganez çelikten yapılmıştır. ●Yüksek kaliteli frenleme : Yüksek kaliteli frenleme daha kararlı hale getirir ve çalışma sırasında güvenliğinizi büyük ölçüde sağlar, böylece güvenliği arttırır ve hasarı önler. ●Geniş uygulama : Yük sabit olduğundan, nakliye, inşaat ve diğer alanlarda yüklerin kaldırılması ve çekilmesinde yaygın olarak kullanılabilir.özellikler : arasında Adı : Yuvarlak El Zinciri Hoists Lifting yükseklik : 3m Standard kaldırma yüksekliği : 2.3 m Chain çapı : 6mm Minimum mesafe iki kanca : 270mm Rated kaldırma ağırlığı : 1000 (kg) El Zinciri Asansörleri yaygın ekipman yükleme mekanik parçalar çekim,nesne kaldırma,gemi inşaatı,elektrik,posta ve telekomünikasyon,ulaşım,inşaat,madencilik ve diğer alanlarda,özellikle küçük ameliyatlarda ameliyat ve çeşitli çekiş açıları alan Benzersiz avantajları yüksek irtifada kullanılabilecek etkili ve evrensel manuel bir vinç vardır.özellik : Kaldırma kapasitesi 1 ton ve kaldırma yüksekliği 3 metredir.Sertleştirilmiş alaşımlı çelik zincir.Kompakt boyut ve sınırlı alanda hafif dişli bloğunun kullanımı.Kullanımı ve bakımı kolay ve yüksek iş verimliliği.Atölyeler,yük bahçeleri,fabrikalar vb.Için uygundur.Ekipman kurulumu için gemi inşaatı,elektrik,ulaşım,inşaat,madencilik,posta ve haberleşme,mal kaldırma,çekme parçaları,vs. kullanır.

Temel özellikleri

Name:
Round Hand Chain Hoists
Lifting height:
3m
Standard lifting height:
2.3m
Chain diameter:
6mm
Minimum distance between two hooks:
270mm
Rated lifting weight:
1000 (kg)
Hand Chain Hoists is an efficient and universal manual hoist,which can be widely used in equipment installation,object lifting,shipbuilding,electric power,post and telecommunications,transportation,construction,mining and other fields of mechanical parts traction,especially in small operations at high altitude in the field Unique advantages of operation and various traction angles. :
feature:
The lifting capacity is 1 ton and the lifting height is 3 meters. :
Hardened alloy steel chain. :
Compact size and use of light sprocket block in limited space. :
Easy to operate and maintain,and high work efficiency. :
Suitable for workshops,freight yards,factories,etc. :
Uses:
used for equipment installation in shipbuilding,electricity,transportation,construction,mining,post and telecommunications,lifting goods,towing parts,etc.

Verilen bu kadar mal satın