.

.

Tırnak Masa İstasyonu, Manikür İstasyonu Büyük Masa Kol Dayanağı ile Salon Spa Tırnak Ekipmanları ile 4 Çekmeceli Beyaz 45. 31x17.

Tırnak Masa İstasyonu, Manikür İstasyonu Büyük Masa Kol Dayanağı ile Salon Spa Tırnak Ekipmanları ile 4 Çekmeceli Beyaz 45. 31x17.

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

【Yeniden düzenlenmesi kolay】 Tüm masa altı kilitleme tekerleğine oturur, böylece salonunuzu herhangi bir duruma uyacak şekilde yeniden düzenlemek kolaydır. 【Yeniden düzenlenmesi kolay】 Tüm masa altı kilitleme tekerleğine oturur, böylece salonunuzu herhangi bir duruma uyacak şekilde yeniden düzenlemek kolaydır. 【Temizlemesi kolay】 Tırnak masamızın temizlenmesi kolaydır, masa yüzeyini nemli bir bezle silebilirsiniz.Ve lekeleri alkol veya cila sökücü ile çıkarın. 【Sağlam demir yapı】 Sağlam bir demir yapı ile iyi hazırlanmış.Geniş bir masa üstü geniş bir çalışma yüzeyine sahiptir. 【Güçlü tekerlekler】 Tırnak masası, salonunuzun etrafında taşımayı kolay ve rahat hale getiren güçlü tekerleklerden(tekerlekler) yapılmıştır. 【Büyük depolama】 Foour büyük dolaplar, sahip olduklarınız için bol miktarda depolama alanı sağlar. nail.It sağlam bir yapı ile iyi hazırlanmış.Geniş bir masa üstü geniş bir çalışma yüzeyine sahiptir.İki büyük kilitlenebilir dolap, tırnak ihtiyaçlarınız için bol miktarda depolama alanı sağlar.Tüm masa altı kilitleme tekerleği üzerine oturur, böylece salonunuzu herhangi birine uyacak şekilde yeniden düzenlemek kolaydır. occasion.It ayrıca bir kol Dayanağı içerir.

Temel özellikleri

Material:
MDF
Color:
White
Dimensions:
(45.31 x 17.93 x 30.13)inch / (119 x 45x 78)cm (L x W x H)

Verilen bu kadar mal satın