.

.

Kademesiz karartma endoskop Kamera 7mm yüksek Çözünürlüklü IP67 su geçirmez endüstriyel endoskop, Borescope muayene kamera, kanalizasyon

Kademesiz karartma endoskop Kamera 7mm yüksek Çözünürlüklü IP67 su geçirmez endüstriyel endoskop, Borescope muayene kamera, kanalizasyon

Müşteri Puanı:

₺ 28.78
Malların
Sipariş verilebilir

Karanlık yerlerde daha net bir görüntü deneyimi için 6 adet yüksek parlaklıkta kademesiz karartma LED ışıkları. 7mm su geçirmez kablolu kamera, küçük boyutlu, sualtı alanlarını, yarıkları ve delikleri kontrol edebilir.Farklı senaryolarda ihtiyaçlarınızı karşılamak için 3'ü 1 arada kanca + mıknatıs kancası + yan ayna tasarımını benimser.Lens, sualtı çalışması ve araştırması için uygun olan IP67 su geçirmez tasarımı destekler.Destek OTG fonksiyonu bağlamak için cep telefonu, bilgisayar kullanımı, hiçbir gecikme, kullanımı kolay.Boru hatları, ekipman, montaj ekipmanları, sualtı görüntüleme, parça montajı, şantiyeler, atölyeler, laboratuvarlar, eğitim, vahşi yaşam izleme, endüstriyel bakım vb.Ölçmek için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Endoskop Kiti Malzeme : PVC Ağırlık : Yaklaşık. : 10 300.000 Çerçeve Hızı : 30 FPS Çalışma Sıcaklığı : - -67 Derece Kamera Piksel : 80° Lens su Geçirmez : IP 67 Cep Telefonu Destek : kapıların dışına Çalışma Platformu Lens Açısı 6pcs Beyaz Gerilim : DC 5 V / 1 A Odak Uzunluğu Android Arayüzü LED Lamba Boncuk için 70g-81g / 2.5 oz-2.9 oz Kamera Çapı : Arabirim 7.0 mm/0.3 : Mikro USB : 3-10cm 1.18 / -100 : Vista/Kullanma 1 Windows 8 : 7/Windows İçin Windows 2000/Xp/Android/için. El kitabındaki kodları taramak ve yazılımı yüklemek için tarayıcıyı kullanın 2. Telefonu endoskopa bağlayın, telefon ayarlarında USB ve OTG işlevlerini açın 3. İndirilen ve yüklenen yazılımı açın, görüntü otomatik olarak görüntülenir4. Ayrıca bir bilgisayara bağlanabilir, yazılımı web sitesi üzerinden indirebilir, yazılımı açabilir ve ardından 5'i kullanmak için USB'ye bağlanabilir. Çalışma platformu : Android İçin/Windows 2000 İçin / Windows Xp İçin / Vista İçin / Windows 7 İçin / Windows 8 İçin Paket Listesi : 1 x Endoskop Kamera 1 x Adaptör Kablosu 1 x Kanca 1 x Manyetik Kanca 1 x Yan Ayna 1 x Kanca Sabit Kapak 1 x Manuel Not : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. Telefonun OTG işlevini desteklemesi gerekir, aksi takdirde kullanılamaz. 4. Telefon sadece Android arayüzü için mikro USB ile uyumludur. 5. Çalışma platformu : Android İçin/Windows 2000 İçin/Windows Xp İçin/Vista İçin/Windows 7 İçin / Windows 8 için.

Temel özellikleri

Item Type:
Endoscope Kit
Material:
PVC
Weight:
Approx. 70g-81g / 2.5oz-2.9oz
Camera Diameter:
7.0mm / 0.3in
Interface:
Micro USB for Android Interface
Lamp Beads:
6pcs White LEDs
Voltage:
DC 5V/1A
Focal Length:
3-10cm / 1.18-3.94in
Lens Angle:
67 Degrees
Camera Pixels:
300,000
Frame Rate:
30FPS
Working Temperature:
-10-80℃
Lens Waterproof:
IP67
Mobile Phone Support:
OTG
Working Platform:
For Android/For Windows 2000/For Windows Xp/For Vista/For Windows 7/For Windows 8
How to Use:
1. Use the browser to scan the codes on the manual and install the software :
2. Connect the phone to the endoscope, in the phone settings, turn on the USB and OTG functions :
3. Open the downloaded and installed software, the image will be automatically displayed :
4. It can also be connected to a computer, download the software through the website, open the software, and then connect to the USB to use :
5. Working platform:
For Android/For Windows 2000/For Windows Xp/For Vista/For Windows 7/For Windows 8
Package List:
1 x Endoscope Camera :
1 x Adapter Cable :
1 x Hook :
1 x Magnetic Hook :
1 x Side Mirror :
1 x Hook Fixed Cover :
1 x Manual :
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. The phone must support the OTG function or it cannot be used. :
4. The phone is only compatible with the micro USB for Android interface. :
5. Working platform:
For Android/For Windows 2000/For Windows Xp/For Vista/For Windows 7/For Windows 8

Verilen bu kadar mal satın