.

.

Buji korumak Boot 1600 derece ısı kalkanı termal koruma ızolatör kollu buji tel çizmeler 6 inç için araba kamyon (8 paketi) (Mavi)

Buji korumak Boot 1600 derece ısı kalkanı termal koruma ızolatör kollu buji tel çizmeler 6 inç için araba kamyon (8 paketi) (Mavi)

Müşteri Puanı:

₺ 27.98
Malların
Sipariş verilebilir

【Fıt】Bu evrensel buji önyükleme koruyucusu çoğu açılı ve düz botlara sığabilir, Nihai yarış arabalarından, sokak araçlarından motorlu evlere kadar kullanılabilir. 【Fonksiyon】Buji Teli Çizme Kılıfları harika görünür, teklemeleri azaltmaya yardımcı olur, zararlı kimyasallara karşı dayanıklıdır, tel ve botların ömrünü uzatır.yanıcı değildir ve kimyasallara karşı korur ve suya karşı dayanıklıdır, Buji botlarını ve buji kablolarını Aşırı Motor ve Egzoz ısısından korur. 【Kolay Kurulum】 Maksimum Koruma İçin Sadece Kaydırın (Bujinin Üzerine Dikilmiş Uç), Buji önyükleme ısı çorapları 1600 Dereceye Kadar ısıya Dayanabilir.Buji önyükleme ısı çorapları, pahalı fiş tel setinizin performansını korur ve ömrünü uzatır. 【Uyumluluk】 fiberglas malzemeden yapılmış 8 adet buji önyükleme koruyucusu, 1600 Derece Fahrenhett'e Kadar Tüm Buji Botlarına Ve Tellerine uyar. 【Üstünlük】Her evrensel Buji Teli Botu 6 inç Uzunluğundadır, Botlar 90 Derece, 45 Derece Ve Düz Buji Botları İle Çalışacak,Çift Cidarlı Örgülü Fiberglas Kılıftan (Dikilmiş Uçta Üçlü Duvar) Yapılmış 8 Siyah Buji Teli Çizme Kılıfı Seti.Renk : Mavi.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın