.

.

Çakralar Doğal Tütsü Çubukları Temel Seti. Her Biri 1+ Saat Süren 140 Çubuk Meditasyon, Reiki, Yoga, Rahatlama ve Şifa için mükemmel!

Çakralar Doğal Tütsü Çubukları Temel Seti. Her Biri 1+ Saat Süren 140 Çubuk Meditasyon, Reiki, Yoga, Rahatlama ve Şifa için mükemmel!

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

????Tamamen Doğal - Bu tütsü sürdürülebilir bambudan yapılmıştır ve yapay bir şey değildir. ????✔ [Uzun Sürer] - Her çubuk 60 dakika yanar, böylece meditasyon, Reiki, yoga veya sadece rahatlama sırasında ruhsal sakinliğinizin tadını çıkarabilirsiniz. ????ECO ÇAKRA AKTİVASYONU VE İYİLEŞMESİ İÇİN TASARLANMIŞ, DOĞAL UÇUCU YAĞLARLA YAPILMIŞ, ÇEVRE DOSTU AMBALAJLARDA BULUNAN TEK TÜTSÜ!Yoga veya meditasyon yapan bir arkadaşınıza kolay hediye vermek için ayrı ayrı paketlenmiş paketler.Petrokimya ürünleri, odun kömürü veya alkol gibi kötü kimyasallar içermez.Rahatlayın ve her çakra tütsü sağlayabilir yararları başarılı, eşsiz aroması tadını çıkarmak için her teklif için belirli bir çakra dengelemek için yardım.Ayurvedik olarak formüle edilmiş Çakra tütsü çubukları meditasyon, yansıma ve/veya çevresel koku için mükemmel bir arkadaştır.ÇAKRA TÜTSÜLERİ doğaldır, çünkü sentetik yağlar ve/veya odun kömürü içermezler, uzun ömürlüdürler ve garantilidirler.Tam bir hediye seti mi arıyorsunuz?Tütsü, Bilezik ve Brülörlü Çakra Tütsü Hediye Setini seçin.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın