.

.

KEDUODUO Su Filtreleri, su Filtresi Sürahi 2.5 Litre ABS 4 Ağırlık Filtresi ile 1 Filtre Kartuşları Değiştirme Hatırlatma Tutmak

KEDUODUO Su Filtreleri, su Filtresi Sürahi 2.5 Litre ABS 4 Ağırlık Filtresi ile 1 Filtre Kartuşları Değiştirme Hatırlatma Tutmak

Müşteri Puanı:

₺ 108.80
Malların
Sipariş verilebilir

★Dört filtre katmanı : PP pamuk, hindistan cevizi kabuğu aktif karbon, iyon değişim reçinesi, mikro gözenekli ağ. ★Shiatsu tipi su enjeksiyon portu : Shiatsu tipi su girişi, rahat kontrol, hızlı su enjeksiyonu, kullanımı kolay, el şekli için uygun : ergonomik tutuş, mükemmel uyum, kayma yok. ★Kapasite : 2.5 L kova, normal insanların temel içme suyu gereksinimlerini karşılayan yaklaşık 10 bardak su (fincan başına yaklaşık 250 ml) tutabilir.Birden çok kez su beklemenize gerek yok. ★Su çıkış tasarımı : ikincil kirliliği önlemek için tozun izole edilmiş ham suya ve temiz suya düşmesini önlemek için otomatik su çıkış tasarımı. ★ Satış sonrası servis : Müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman size hizmet edeceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size tatmin edici bir cevap verecektir. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.Ürün parametreleri : Şartname : Ürün kapasitesi : 2.5 lttoplam su miktarı : 400 LRated su çıkışı : 60 L/h TDS değeri kaldırma oranı : 85-90%Filtrasyon seviyesi : hassas filtre + yumuşatma reçinesi + aktif karbon + PP pamuketkinlik : filtre tortusu.Pas.Artık kloru çıkarın.Ağır metal.Ölçek.Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Temel özellikleri

Product capacity:
2.5L
Total water quantity:
400L
Rated water output:
60L/h
TDS value removal rate:
85-90%
Filtration level:
precision filter + softening resin + activated carbon + PP cotton
Efficacy:
filter sediment. Rust. Remove residual chlorine. Heavy metal. Scale.
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Verilen bu kadar mal satın