.

.

Bebek Koruması, Yumuşak Tampon Şeridi, Köşe Güvenlik Koruyucuları, Köşe Koruyucuları Bebek Koruması, 8 Renkte Mevcuttur (Renk:

Bebek Koruması, Yumuşak Tampon Şeridi, Köşe Güvenlik Koruyucuları, Köşe Koruyucuları Bebek Koruması, 8 Renkte Mevcuttur (Renk:

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

【Malzeme】 Mobilya Güvenlik Tamponu, toksik olmayan ve toksik olmayan çevre dostu, Emniyetli ve yumuşak yüksek kaliteli plastik hammaddelerden yapılmıştır.odor-free.It bebeklerin ve yaşlıların keskin duvarlardan ve masalardan kaynaklanan yaralanmaları önlemelerine yardımcı olabilir.Bebekleriniz ve yaşlılarınız için güvenlik ve sağlıktan emin olun. 【Zarif görünüm】 Bebek prova-Dış köşe ark tasarımı, koruma ve güvenlik; görünüm dokulu, tasarım duygusu eklerken, daha kaymaz ve dayanıklıdır. 【Kendinden yapışkanlı】 İşaretlemeyen bir yama ile birlikte gelir, çıkartmayı yırttıktan sonra çarpışma önleyici şeridi yapıştırabilirsiniz, bu da bütünsel olarak oluşturulmuş ve sıkıca yapıştırılmıştır. 【kurulum adımları】1. Duvarın köşesinin yüzeyini temizleyin, su lekesi olmaması gerektiğini unutmayın; 2. Çıkartmayı çıkarın; 3. Duvarın köşesini hizalayın ve bir kez yapıştırın; 4. Macun tamamlandıktan sonra, yapışmasını ve sabitlenmesini sağlamak için çarpışma önleyici şeride basın. 【Uygulanabilir sahne】 Tampon masa, masa, duvar, dostça olmayan köşe veya kenarlı herhangi bir yerde kullanılabilir, ahşap, cam, alüminyum alaşımı, seramik karo, mermer, metal, çimento vb.Mağazamıza hoş geldiniz.Mağazamızın birçok stili var.Göz atmak için mağazaya gidebilirsiniz, desteğiniz bizim en büyük motivasyonumuzdur.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın ve mutlu bir alışveriş diliyoruz!Bin defa genişledi ve anti-çarpışma şerit Koyu kahverengi , Koyu Mavi , açık kahverengi , Koyu yeşil , yeşil , mavi , Pembe , (non-köpük) 2.54 cm 254mm = Yumuşak plastik 3 M/9.8 metre , 5 M/16.4 feet , 6/7 metre , 8 METRE/26.2 ayak = (1 inç) dış genişlik - 25 x 25 x 2,5 mm kalınlığında Mor kalınlaşmış , 10 M/4.9 metre Erken sınıf/anaokulu/okulu/Eğitim Merkezi/taekwondo salonu/spor/aile/Alışveriş Merkezi ve diğer kamu Sadece uygun 90 derecelik dik açılı köşe yüklemesi için yerler.♥ ♥ Sıcak ipuçları : 1. Farklı manuel ölçümler nedeniyle hafif boyut farklılıklarına izin verin.2. Ürün 10-20 gün içinde gelecek ve 30 gün içinde iade edilebilir.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın