.

.

RENSLAT Oturma Odası Yatak Odası Dekorasyon Askı palto askılık portmanto Duvar elbise askısı Duvar Depolama Raf 5 Kanca

RENSLAT Oturma Odası Yatak Odası Dekorasyon Askı palto askılık portmanto Duvar elbise askısı Duvar Depolama Raf 5 Kanca

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

Ferforje malzemeleri seçin ve elle oluşturun.Modelleme hayattan gelir, modayı ve işçiliği birleştirir, klasikleri miras alır.Malzeme dolu, sağlam ve deforme olmaz.Güçlü yük kapasitesi, çanta asılabilir, tuşları ve çeşitli küçük items.It asmak ve almak için uygun olan ve giysilere zarar vermeyen pürüzsüz kenarlı bir kanca tasarımını benimser.Ferforje malzemeleri seçin ve elle oluşturun.Modelleme hayattan gelir, modayı ve işçiliği birleştirir, klasikleri miras alır.Malzeme dolu, sağlam ve deforme olmaz.Güçlü yük kapasitesi, çanta, anahtarlar ve çeşitli küçük eşyalar asılabilir Asmak ve almak için uygun olan ve giysilere zarar vermeyen pürüzsüz kenarlı bir kanca tasarımını benimser.Şartname : Ürün Adı : Duvar dekorasyon Kancası Malzeme : Demir Ağırlık : 1.0 kg Boyut : 78x26cm Style : Post-modern/Amerikan/İskandinav, vb.Uzay : oturma odası/sundurma / koridor, vb.Paket listesi1 * Kanca Duvar Askısınotlar : 1. Sadece ana ürünleri satmak, diğer ürünleri değil.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız!Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya varsa.

Temel özellikleri

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
iron
Weight:
1.0kg
Size:
78x26cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any :

Verilen bu kadar mal satın