.

.

Küvetler Katlanabilir Bebek Küveti, Yetişkinler için Taşınabilir Küvet, Çocuk Yüzme Havuzu, 117cm52. 5cm63cm (Yeşil Renk)

Küvetler Katlanabilir Bebek Küveti, Yetişkinler için Taşınabilir Küvet, Çocuk Yüzme Havuzu, 117cm52. 5cm63cm (Yeşil Renk)

Müşteri Puanı:

₺ 729.24
Malların
Sipariş verilebilir

Yalıtım kapağı uzun süreli yalıtım tasarımı : çıkarılabilir üç bölümlü yalıtım kapağı tasarımı, uzun süreli yalıtım, sıcak ve rahat bir deneyimin tadını çıkarın.Çıkarılabilir koltuk : Soğuk havayı izole etmek ve banyoyu daha konforlu hale getirmek için tezgahı yükseltin.Çıkarılabilir koltuk başlığı : Çıkarılabilir yastık, daha rahat bir banyo için boynunuza uyar.Aerodinamik çift kolçaklar : Yuvarlak, pürüzsüz eğriler ve banyoda kalkmak daha güvenlidir.Tamamen kapalı termal kapak : su ile doldurulduğunda deforme olmaz ve kapak sıçramaz.Ürün Bilgileri●Adı : Taşınabilir katlanabilir küvet●Malzeme : Çevre PP malzeme ve yumuşak tutkal●Renk : yeşil ve pembe●Boyutu : 117 cm*52.5 cm*63 cm.Yaygın olarak Kullanılan●yerden tasarruf yetişkinler için bebek yüzme havuzu ayrıca spa küvet, yükselen tansiyonu tasarım,Güçlü yük taşıma kapasitesi, etkili●Kaydet alanın üstüne düşen önlemek : kat Kolay uzatmak,Öyle dayanıklı malzeme sıcaklık, defalarca katlanmış,insan vücudu●Mükemmel Yalıtım Etkisi için zararsız olabilir : uzun süre su sıcaklığı Tutmak, uzun bath SPA●Ekstra Geniş bir Alanı tadını çıkarabilirsiniz dayanıklı ve yüksek uygulanabilir ●çocuklar, adults Features : * Yüksek Kaliteli Malzeme : Aşınmaya - - : : Yorgunluk ya da küçük havuz kovalamak için Şifalı banyosu, süt banyosu ve rahat çiçek bir banyo keyfini çıkarabilirsiniz.Not : 1. Çocuğu asla gözetimsiz bırakmayın2. Banyoyu almak için, banyonun rahat bir duruma ulaşması için önce suyu doldurmanız gerekir.3. Küvet tamamen açık olacak ve su doldurulduktan sonraürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen mesaj/e-posta yoluyla satıcıyla iletişime geçin, sizin için doğru yapmak için elimizden geleni yapacağız!.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın