.

.

Garosa Elektrikli Diş Fırçası Temizleme ile 5 Pozisyonlar, 4 Fırça Kafaları USB Endüktif Kablosuz Şarj Renkler Değişebilir (Pembe)

Garosa Elektrikli Diş Fırçası Temizleme ile 5 Pozisyonlar, 4 Fırça Kafaları USB Endüktif Kablosuz Şarj Renkler Değişebilir (Pembe)

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

[Benzersiz tasarım] : Elektrikli diş fırçası dişleri ve diş etlerini korumak için akıllı hava basıncı tasarımını benimser : fırçalama kuvveti çok güçlü olduğunda, fırça kafası hareket etmeyi durduracak veya gücü azaltacaktır. [Uygulanabilir kişiler] : Elektrikli diş fırçası özellikle hassas dişleri olan kişiler için uygundur.Fırça kafası dişlere ve diş etlerine dokunduğunda uyuşukluğa ve uyuşukluğa neden olmaz. [Çoklu modlar] : Elektrikli diş fırçası, size en iyi temizleme etkisini vermek için ağız hassasiyetinize ve sağlıklı kullanım koşullarınıza göre 5 fırça moduna sahiptir. 【Diş fırçalama yöntemi】 : Elektrikli diş fırçası, diş hekimi tarafından önerilen üst ve alt fırçalama yöntemine, yani Pap fırçalamaya uygun olarak dişleri dikey olarak fırçalayabilir method.No [Gürültü azaltma] : Elektrikli diş fırçası son derece sessizdir, gürültüyü azaltır ve yüksek frekanslı ıslık sesi çıkarmaz.IPX7 su geçirmezdir ve her kullanımdan sonra durulanması kolaydır.Bu aile ve arkadaşlar için mükemmel bir seçimdir.Şartname : Nesne türü : Elektrikli diş fırçası Malzeme : ABS + Naylon Renk : resimde gösterildiği gibi Boyutu : Yaklaşık. 24.9 5x3cm.65x1.4-katman sprey tedavi Gürültü test IPX7 yüzey İşlemek OKUYUN Tanıtıcı giriş : 3.7 V-PROFİLİ su Geçirmez sınıflandırma : (farklı farklı fırçalama modları bağlı olarak) kablosuz İndüktif şarj Pil kapasitesi : 1800m Ah Pil ömrü : 200-600 dakika giriş : 5 V Şarj 18 Ağırlık : Yaklaşık 440 g / 15.5 oz Şarj yöntemi : - :

Temel özellikleri

Object type:
Electric toothbrush
Material:
ABS + Nylon
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx. 24.5x3cm / 9.65x1.18in
Weight:
Approximately 440 g / 15.5 oz
Charging method:
Inductive wireless charging
Battery capacity:
1800mAh
Battery life:
200-600 minutes (different depending on different brushing modes)
Charging input:
5V-3W
Handle input:
3.7V-3W
Waterproof classification:
IPX7
Handle surface treatment:
4-layer spray treatment
Noise test:
The reciprocating frequency of the brush head:
5000 ~ 10000 times
Package list:
1 x electric toothbrush :
4 x brush head :
1 x wireless charging station :
1 x user manual :
Note:
1. Allow 1-2in errors due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. The monitors are not calibrated the same, the object color shown in photos may look a little different than the actual object. Take the real one by default. :

Verilen bu kadar mal satın