.

.

Yonger 4 Pcs Sprey Şişe Plastik Boş Doldurulabilir Mavi Konteyner için uçucu Yağlar Cilt Bakımı Losyon veya Parfüm (250 ML)

Yonger 4 Pcs Sprey Şişe Plastik Boş Doldurulabilir Mavi Konteyner için uçucu Yağlar Cilt Bakımı Losyon veya Parfüm (250 ML)

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

♦ Malzeme : PET + PP, Boyut : 196 * 50mm. ♦Boş Sis Püskürtücü,Çevre Dostu ve Dayanıklı, temizlenmesi çok kolay ve saklanması kolay Yüksek Kaliteli Plastikten yapılmıştır. ✔ Mini sprey şişesi seyahat için mükemmeldir, çantanıza veya el çantanıza rahatça sığar, meme sıkı oturur, sızıntı konusunda endişelenmeyin. Fine İnce Sis Püskürtücü : Saç spreyi, parfümler, esanslar, tonerler, yatıştırıcı su, gül suyu ve daha fazlası için mükemmel ince bir sis üretin. us Çoklu kullanımlar : taşınabilir sis şişesi cilt bakım losyonu, makyaj püskürtücü, parfüm, kozmetik, temizleme spreyi, saç spreyleri vb.Için uygundur.Açık ve seyahat kullanımı için uygundur. ▲ Package ıçerir : 4 X Sprey Şişe ▲ Material : dayanıklı sert plastik.Kapasite : yaklaşık 250 ml. perfume Wonderful parfüm atomizer sprey şişesi, açık ve seyahat kullanımı için uygundur. Constructed İyi inşa edilmiş ve sağlam.sızıntı yapmadı, doldurması ve kullanımı kolay.Çıkarılabilir sis püskürtücülü şişe : Boş Şeffaf sprey şişesi, uçucu yağlar, DIY güzellik ürünleri, aromaterapi,hava spreyi,yüz spreyi, saç spreyi ve diğer karışımlar için mükemmeldir.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın