.

.

MOOLFN Yüksek Güç Koyun Makası 1600 W Profesyonel Ağır Elektrikli Kesme Makası ile 6 Hız, koyun Hayvan Yün Hayvancılık Çiftlik

MOOLFN Yüksek Güç Koyun Makası 1600 W Profesyonel Ağır Elektrikli Kesme Makası ile 6 Hız, koyun Hayvan Yün Hayvancılık Çiftlik

Müşteri Puanı:

₺ 190.80
Malların
Sipariş verilebilir

[1600 WATT'LIK PROFESYONEL MAKASLAR] benım : Elektrikli Koyun kırpma makinesi dayanıklı yüksek sertlik sorunsuz ve hızlı bir şekilde kesme yardımcı olan döner düğme ile, yüksek ısı direnci, tokluk, düşük titreşim ve düşük gürültü, bıçak basınç ayarı ile tüm-alüminyum kafa ve sağlam takviyeli naylon PVC gövde, Ultra-keskin bıçak özelliği. ♥[6 hız KONTROLÜ] : Düşük hız (1-3) hassas alanları kırpmak için hassas performans sunarken, yüksek hız (4-6) daha hızlı düzeltme ve tam vücut tıraşı için maksimum güç sağlar.İster yeni başlayan ister profesyonel olun, 6 hız kontrolü görevi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. ♥[DÖNEBİLEN DÜĞME] : gerginliği ayarlamak için blade.To ürün ısındığında biraz gevşetin.Sızdırmazlığı yüne göre ayarlayın ve kişisel alışkanlıklara göre de ayarlayabilirsiniz. ♥[VERİMLİ ısı dağılımı] : vücudun her iki tarafında havalandırma delikleri bulunan tasarım, makinenin ısı dağılımını iyileştirir, motoru korur ve uzun süreli çalışma sırasında makinenin sıcak olma problemini çözer. ♥[AĞIR hizmet KALİTESİ] : Yüksek kaliteli motor, yüksek ısı direnci, düşük gürültü ve titreşim ile uzun ömür sağlar.Dayanıklı malzemeden üretilmiştir ve bir çiftlikte çalışırken ağır iş yapar.Uygulama : ham kürk ve olgun kürk de dahil olmak üzere at, deve, sığır, koyun kürkü ve diğer büyük hayvan budaması için uygundur.Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, her ülkenin voltajını ve fişini özelleştirebilir ve gücü doğrudan güç kaynağına bağlayabiliriz.3 9/13 Machine ağırlık : 1.9 kg Total ambalaj ağırlığı alt çene dişlerinin 240 VRated Gücü : üst dişlerin 1600 WNumber : 4 Number : 110 V özellikler : Voltaj : .Acemiler hair13 diş bıçak koyunlar zarar vermez o : seyrek hayvan hair Feature kesmek için yetenekli müşteriler için Uygun : Özel olarak tasarlanmış bıçak ucu eğri seyrek hayvan için Uygun kalın hayvan hair13 diş düz bıçak : kesim için yetenekli müşteriler için Uygun acemiler kalın hayvan hair9 diş kesmek için Uygun kavisli bıçak 2kg9 diş düz bıçak : : .İnce işçilik ve iyi performans.Süper sessiz ve düşük titreşim.Hafif.Kolay kullanım ve bakımı.Kullanımda dayanıklıdır.Paket içeriği : 1 x Kesme Makası1 x Temizleme Fırçası1 x Yağ Şişesi (boş)1 x Koruma Kutusu1 x Çok Fonksiyonlu Tornavida1 x Kullanım kılavuzunot : -Lütfen kendi talebinize göre doğru bıçağı seçin.Eğer ayrı ayrı almak gerekiyorsa, derhal bizimle irtibata geçiniz.-Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.

Temel özellikleri

Voltage:
110V-240V
Rated Power:
1600W
Number of upper teeth:
4
Number of lower teeth:
9/13
Machine weight:
1.9kg
Total packaging weight:
3.2kg
9 tooth straight blade:
Suitable for novices to cut thick animal hair
9 tooth curved blade:
Suitable for skilled clients to cut thick animal hair
13 tooth straight blade:
Suitable for novices to sparse animal hair
13 tooth curved blade:
Suitable for skilled clients to cut sparse animal hair
Feature:
Specially designed blade-tip that won't hurt the sheep. :
Fine workmanship and good performance. :
Super quiet and low vibration. :
Light in weight. :
Easy to use and maintain. :
Durable in use. :
Package included:
1 x Shearing Clipper :
1 x Cleaning Brush :
1 x Oil Bottle (empty) :
1 x Protect Box :
1 x Multifunctional Screwdriver :
1 x User Manual :
-Please choose the right blade according to your own demand. If you need to buy it separately, please contact us immediately. :
-Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :

Verilen bu kadar mal satın