Breaking
17 Oct 2024, Thu

76ers Jared McCain trafił do szpitala po strasznym upadku podczas meczu więziennego | Tiger’s Media

Obrońca Philadelphia 76ers Jared McCain trafił do szpitala w środę wieczorem po strasznym incydencie podczas przedsezonowego meczu z Philadelphia 76ers. Netty z Brooklynu.

McCain w czwartej kwarcie trafił do kosza i uderzył piłką. Nie trafił w strzał i szukał ofensywnego odbicia, gdy upadł mocno na kort i uderzył się w tył głowy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Gwiazda Philadelphia 76ers Jared McCain (nr 20) wykonuje ruch przeciwko gwiazdorowi Brooklyn Nets Dennisowi Schroderowi (nr 17) podczas drugiej połowy przedsezonowego meczu koszykówki NBA, który odbędzie się w środę, 16 października 2024 r. w Filadelfii. (AP Photo/Chris Szagola)

Sędziowie natychmiast przerwali grę, ponieważ McCain chwycił się za bolący nadgarstek.

Główny trener 76ers Nick Nurse powiedział reporterom, że McCain został zabrany do szpitala z powodu trudności z oddychaniem.

„Było ciężko” – powiedziała pielęgniarka. za pośrednictwem ESPN-a. „Jedzie do szpitala na badania. Najwyraźniej ma problemy z oddychaniem, może spuściło mu powietrze, nie wiem, co się tam dzieje, ale nigdy wcześniej nie widziałem nikogo takiego, więc mam nadzieję, że wszystko u niego w porządku i zobaczymy się raport ze szpitala.”

W czerwcu nr 1 w Filadelfii niedaleko Duke. McCain został wybrany z ogólną liczbą nie. W drużynie „Błękitnych Diabłów” notował średnio 12,8 punktu i 4,6 zbiórki.

Jared McCain na ziemi

Gwiazda drużyny Philadelphia 76ers, Jared McCain (nr 20), reaguje, gdy Ricky Council IV (nr 14) patrzy na niego na boisku podczas drugiej połowy przedsezonowego meczu koszykówki NBA przeciwko Brooklyn Nets, środa, 16 października 2024 r. w Filadelfii. 76ers wygrali 117:95. (AP Photo/Chris Szagola)

Victor Wembanyama ze Spurs sugeruje, że jest rozczarowany etyką pracy niektórych graczy NBA

Strażnik 76ers Kelly Oubre wierzył, że McCainowi po upadku nic się nie stanie.

„Nic mu się nie stało. To było bardzo przerażające. Na szczęście się złapał” – powiedział Oubre. Ilustrowane sporty. „Nie upadł na plecy. Poczuje to jutro. To właśnie mu powtarzaliśmy. Musi się tylko uspokoić i upewnić się, że będzie gotowy na 100% przed premierą”.

Nick Nurse kontra T'Wolves

Główny trener drużyny Philadelphia 76ers, Nick Nurse, kieruje swoim zespołem podczas pierwszej połowy przedsezonowego meczu koszykówki NBA przeciwko Minnesota Timberwolves, piątek, 11 października 2024 r. w Des Moines w stanie Iowa. (AP Photo/Charlie Neibergal)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W piątek Filadelfia rozegrała swój ostatni mecz przedsezonowy przeciwko Orlando Magic. Sezon rozpoczyna się w środę wieczorem przeciwko Milwaukee Bucks.

Śledź Fox News Digital Relacje sportowe w X, i subskrybuj Biuletyn sportowy Fox News.