.

.

WANYE gıda ısıtma lambası Büfe yalıtım lambası Kızılötesi yalıtım gıda lambası Self Servis ısıtıcı lamba okuma Lambası Üç Renkli

WANYE gıda ısıtma lambası Büfe yalıtım lambası Kızılötesi yalıtım gıda lambası Self Servis ısıtıcı lamba okuma Lambası Üç Renkli

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

★Yüksek kaliteli malzemeler : Çift başlı ısı koruma lambası, şık bir atmosfere ve yüksek dereceli bir görünüme sahip mermer bir tabanı benimser.Yüksek kaliteli galvanizli abajur dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve deforme olmaz. ★Kullanımı kolay : Ampul tutucu, her yöne serbestçe ayarlanabilen uzun ve güvenli bir tele, sertleştirilmiş bir üniversal hortuma sahiptir.Bir vites anahtarının kullanımı güvenli, kullanışlı ve şıktır. ★Isı dağılımı deliklerinin dağılımı : Isı dağılımı delikleri lamba tutucunun etrafına dağıtılır ve ısı dağılımı ampulü servis ömrünü büyük ölçüde uzatmak için kullanılır. ★Yüksek güç : Yüksek güçlü kızılötesi fitil, gıdanın tadını yok etmeyecek yüksek verimli yalıtım ve iyi ısı yalıtım etkisine sahiptir. ★Uygulama kapsamı : Fast food restoranları, kantinler, oteller, mutfaklar, süpermarketler, pastaneler vb.Için uygundur. böylece pişmiş yiyecekler uzun süre saklanabilir, böylece konuklar pişmiş yiyeceklerin en iyi lezzetinin tadını çıkarabilirler.Gıda ısı lambası yüksek kaliteli kalın paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Yiyecekleri ve bulaşıkları daha sıcak tutun, sık sık ısıtmaktan kaçının.Düzgün ısıtma, iyi gıda yalıtım etkisi.

Temel özellikleri

Main material:
High quality stainless steel metal
Basic type:
E27
Voltage (V):
110-220
Maximum power per lamp (W):
250
Protection level 2:
Double insulated electrical appliances
Use location:
daily use of home kitchen, buffet food preservation, pizza heating
The lamp has its own switch, which can be turned off at any time, saving energy and environmental protection. :
Let the food eat at any time :
(1) To ensure safety and reliability, ensure that the electrical box in which the luminaire is installed is properly installed on the structural members of the building. :
(2) Do not turn on the power until the luminaire is fully assembled. :
(3) To reduce the risk of fire, electric shock or personal injury, be sure to turn off and unplug the lamp and allow it to cool before replacing the lamp. :
(4) When the indicator lights up, do not touch the lamp or look directly at the lamp. :

Verilen bu kadar mal satın