.

.

Reıso Xbox 360 Denetleyicisi, 7.2 ft USB Kablolu Denetleyici Gamepad Microsoft Xbox 360 ve Slim 360 PC Windows 7 ile Uyumlu (Siyah)

Reıso Xbox 360 Denetleyicisi, 7.2 ft USB Kablolu Denetleyici Gamepad Microsoft Xbox 360 ve Slim 360 PC Windows 7 ile Uyumlu (Siyah)

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

NOT-Bu Xbox 360 kablolu denetleyici üçüncü taraf bir üründür.Sistem-Xbox 360 ve PC işletim sistemleriyle uyumlu Hassas Kablolu Denetleyici.NOT : PC işletim için, oyuncu sürücü sistemi yüklemeniz gerekir.Tak VE ÇALIŞTIR-Kablolu Xbox 360 denetleyicisini PC'ye veya Xbox 360'a takmanız yeterlidir. Web sinyalini almak için uzun süre beklemek yerine bağlı olduğu sürece çalışmaya başlayabilir.MAKSİMUM KONFOR-Maksimum konfor ve sonsuz oyun sağlar, yeni sol ve sağ omuz düğmeleri kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.Buzlu yüz tasarımı kaymaz özelliğe sahiptir.TİTREŞİM GERİ bildirimi-Bu USB Xbox 360 denetleyicisi, çift titreşim geri bildirim motorlarıyla (Desteklenen oyunlarda) her çarpma, çarpma, patlama ve daha fazlasını hissedeceğiniz oyunlarınızı daha gerçekçi hale getirir.XBOX LIVE PLAY-Tümleşik kulaklık girişi, Xbox 360 oyunları için Xbox Lıve play için kişisel tercihlerinize uyacak şekilde ses kaydetme özelliğine sahiptir.Sizi rüya gibi bir oyun sahnesine getirecekler.Neden Xbox 360 için Reıso kablolu pc denetleyicisini seçmelisiniz?Xbox 360 Denetleyicisi genişletilmiş 7.2 ft kabloya ve geliştirilmiş ergonomik tasarıma sahiptir.Merkezi Xbox Kılavuzu Düğmesi, dijital film, müzik ve oyun kitaplıklarınıza hızlı erişim sağlar.Oyun esnekliği, hassasiyet, kontrol, kalite ve konfordaki en üst düzey sizindir.Not : Microsoft tarafından değil, üçüncü taraf şirket tarafından yapılmıştır.Ile uyumlu : Xbox 360, Xbox 360 Slim, Win7 sistemli PC.Xbox one Features ile uyumlu değil : 1. Tak ve çalıştır 2. Tam analog giriş 3. Aynı anda dört denetleyiciye kadar kullanın4. Rahat oyun için kompakt ergonomi. 5. Xbox Live play6 için entegre kulaklık bağlantı noktası. X-box 360 konsolu 7 ile %100 uyumlu iletişim. Kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi için ayarlanabilir titreşim geri bildirimi8. Xbox 360 denetleyicisi için orijinal ile aynı boyutta.Özellikler : Kablonun uzunluğu : 2.2 m (7.2 ft) USB Arabirimi : USB 1.0/1.1/2.0 Boyutlar : 15.5x10.5x5.5cm Uyumlu : Xbox 360 için,Xbox 360 Slim için, Windows sistemi için.Paket içeriği : 1 x Xbox 360 Kablolu Denetleyici 1 x Beyaz kutu İade Politikası ve Hizmetlerimiz hakkında : Ürünümüzden memnun değilseniz veya yanlış bir ürün sipariş ettiyseniz.Lütfen önce mesaj veya e-posta göndererek bize bildirin.Biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Sizin için tüm sorunları ve hataları derhal çözeceğimize söz veriyoruz.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın