.

.

Kadınlar için Epilasyon 500,000 Kez Saç Çıkarıcı Ev Kullanımı için Yüz, Koltukaltı, Kol, Bikini Hattı ve Bacak (Donma Versiyonu(10)

Kadınlar için Epilasyon 500,000 Kez Saç Çıkarıcı Ev Kullanımı için Yüz, Koltukaltı, Kol, Bikini Hattı ve Bacak (Donma Versiyonu(10)

Müşteri Puanı:

₺ 250.00
Malların
Sipariş verilebilir

【Etkili ve Kalıcı】 saç büyütme döngüsünü kırmak için epilasyon sisteminde uygulanan en yeni teknolojiyi kullanın.Klinik sonuçlar, epilasyon makinesinin güvenli, nazik, etkili ve yan etkisi olmadığını kanıtladı.Kadınların çoğu 2 aylık tedaviden sonra gözle görülür sonuçlar yaşadı. 【En iyi Sonuçlar için】 haftada 2-3 kez kullanın ve her alanı 2-3 kez aralıklarla ışınlayın.4 hafta sonra haftada bir kez ışınlayın.İpucu : Saçın daha kalın olduğu bölgeler (koltuk altı/bikini çizgisi gibi) enerjinin tüm parçaları kaplamasını sağlamak için iki yönde ışınlanabilir. 【Uygulanabilir Saç Rengi ve Cilt Tonu】 epilasyon sistemi, doğal olarak koyu sarı, kahverengi ve siyah saçlarda ve çok beyazdan açık kahverengiye kadar cilt tonlarında etkili bir şekilde çalışır.beyaz/gri, açık sarı veya kızıl saçları tedavi etmek için kullanılamaz ve çok koyu ciltler için uygun değildir.Dövmelerde kullanılamaz. 【Çok fonksiyonlu Cihaz】 Farklı epilasyon parçaları için iki Flaş Modu çalışabilir.Manuel Flaş esas olarak üst dudak, çene, koltuk altı ve bikini çizgisi gibi küçük alan epilasyonları için kullanılır; Otomatik Flaş, kollar, bacaklar, göğüs, karın ve sırt gibi büyük epilasyon alanları için çalışır. 5 Ayarlanabilir Enerji Ayarı, farklı cilt hassasiyetine uyum sağlar, nazik ancak etkili bir tedavi sağlar. 【Süper Uzun Servis Ömrü ve Risksiz Satın Alma】 epilasyon cihazı, 10-15 kişinin tüm vücut epilasyonunu sağlayabilecek 500.000 flaşa sahiptir.12 Ay Garanti sağlar.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz sizin için profesyonel hizmet sağlayacaktır. 1. Güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır, saç büyümesini %95'e kadar azaltır, 2. Akıllı sensör doğru ayarları gerektiği gibi algılar 3. Farklı vücut bölgeleri için uygun benzersiz yay şeklindeki ataşman : koltuk altı, bikini, vücut, yüz 5. Yerli uzman teknoloji, dermatologlarla ortak araştırma ve geliştirme 6. [Hızlı ve etkili] : Klinik veriler, epilatörü 4 hafta kullandıktan sonra saç büyümesinin %75 oranında azaldığını ve saçların gittikçe azaldığını göstermektedir.8 Haftalık kullanımdan sonra, saç büyümesinin %95'i etkili bir şekilde inhibe edilir, Ayrıca saçlar temelde tekrar büyümemiştir. 7. [Uzun ömürlü] Pürüzsüz bir cilt.Akıllı teknoloji, en iyi sonuçlar için maksimum basınç sağlar 8. [%100 güvenli] - Profesyonel epilasyon teknolojisini kullanarak, yüz ve vücut kıllarının büyümesini azaltmak için ağrısız, güvenli ve etkilidir.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın