.

.

Hareketli Masa, Yuvarlak Üç Katlı Çay Masası Kanepe Yan Başucu Oturma Odası Multifuncti onWooden Boş Masa Mobilyaları (Renk:

Hareketli Masa, Yuvarlak Üç Katlı Çay Masası Kanepe Yan Başucu Oturma Odası Multifuncti onWooden Boş Masa Mobilyaları (Renk:

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

1. : Masa : Uygulanabilir sahne : oturma odası, yatak odası, balkon, ofis, otel, yurt, restoran, kahve dükkanı, kuaför, giyim mağazası, bar, kulüp, vb. 2. : Tablo : Seçilen çevre dostu malzemeler, toksik olmayan ve tatsız, istikrarlı ve dayanıklı, tercihen donanım, ince ve pürüzsüz köşeler, çizilmesi kolay değil, ailenin kullanacağından emin olmasına izin verin. 3. : Tablo : Şekil istikrarlı ve cömert, doku sert ve hatta, işçilik zarif, basit ve zarif basit ama moda öğesi kaybolmaz, ev yarısı sanatının yarısı. n4. : Tablo : Bakım talimatları : pürüzsüz ve kullanımı kolay, temiz bir havlu veya kağıt havluyla hafifçe silin. 5. : Masa : Yeterli zamanınız varsa, umarım göz atmak ve alışveriş yapmak için mağazamıza girebilirsiniz, seçebileceğiniz yüzlerce masa ve sandalyemiz var, sizin için her zaman bir tane olduğuna inanıyorum.Ev geliştirme essentials Ürün Adı : Çok katmanlı masa?Ürün özelliklerimalzeme : Ahşap esaslı panelrenk : resim renkboyutu : 38 * 56 CM?Ürün function Style : yaratıcı style Process : ahşap tabanlı panel süreci Depolama alanı var : Önemli : yuvarlak?Ürün Açıklaması : Masaüstü küçük mobil çay masasıdır.Masaüstü malzemesi ahşap, kaymaz su geçirmez, ince işçilik, güvenli ve çevre dostu; Her türlü yer, oturma odası, kafe, yatak odası, etc.It kahve, atıştırmalıklar, dergiler ve uzaktan kumandalar koymak için kullanılabilir, eğer bir şey göstermek istiyorsanız da çok uygun mu?Samimi tips Tip : 1-2 CM hataları nedeniyle farklı ölçüm araçları oluşabilir.Çekim açısı ve ışık nedeniyle hafif bir renk sapması meydana gelebilir.Bu normaldir, lütfen anlayın İpucu : Uluslararası lojistik kullandığımızdan, başarılı teslimat genellikle 15-25 gün sürer, 30 günden fazla, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.İpucu : Lütfen resimdeki dizüstü bilgisayarın/kitabın/ dekorasyonun sadece referans amaçlı olduğunu ve masa ile birlikte satılamayacağını unutmayın.İpucu : Çeşitli tablo stillerimiz var, göz atmaya ve satın almaya hoş geldiniz, ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz!Bir sonraki ziyaretinize hoş geldiniz!.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın