.

.

Yosoo 5 Adet Banyo Havlusu Pembe Polyester Duş Lif Peeling Scrubber Vücut Temizleme Araçları Ev Banyo ıçin 9. 4x35. 4in

Yosoo 5 Adet Banyo Havlusu Pembe Polyester Duş Lif Peeling Scrubber Vücut Temizleme Araçları Ev Banyo ıçin 9. 4x35. 4in

Müşteri Puanı:

₺ 52.78
Malların
Sipariş verilebilir

【3 boyutlu Dokuma 】farklı temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için 3 boyutlu dokuma teknolojisi, çift taraflı yapı, çift etkili banyo. 【Kabarık Doku Yüzeyi】 Kabarık doku yüzeyi kabarcıklar bakımından zengindir ve pürüzlü doku yüzeyi ölü cildi ve ölü cildi kaldırabilir. 【Polyester】Bu banyo havlusu, kullanımda dayanıklı ve temizlenmesi kolay birinci sınıf polyester malzemeden yapılmıştır. 【Titiz Çizgiler】 Titiz çizgiler, mükemmel işçilik, yumuşak ve rahat doku, güçlü cilt dostu. 【Hafif】 Küçük boyutlu ve hafif, taşıması kolay, cildinizi derinlemesine temizleyebilir, günlük kullanım için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Banyo Towel Material : Polyester Renk : Pembe Ağırlık : Yaklaşık. 215g / 7.6 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 24x90 cm / 9. 4x35. 4in Paket Listesi : 5 x Banyo Havlusu Not : 1. Sert ovalamayın, sadece hafifçe silin.Aynı bölge uzun süre kuvvetli bir şekilde ovulursa, cilt ağrısına neden olabilir veya pigmentasyona neden olabilir.2. Hassas veya kırılgan ciltler, bebeklerde ve çocuklarda alerji, egzama, şişmiş torbalar, cilt hasarı vb.Olduğunda lütfen kullanmayı bırakın.3. Ciltte ovma sırasında ağrı gibi anormallikler varsa, lütfen hemen kullanmayı bırakın.4. Lütfen kullandıktan sonra temizleyin ve kurulayın.5. Lütfen ateşten veya yüksek sıcaklıktaki yerlerden uzak durun, çamaşır suyu, çamaşır makinesi ve kurutucu kullanmayın.6. Bu ürün sarf malzemesidir, sürekli kullanım malzeme aşınmasına ve yaşlanmasına neden olur.Yanlış kullanım veya depolama da aşınmayı ve yaşlanmayı hızlandıracaktır.

Temel özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Bath Towel
Material:
Polyester
Color:
Pink
Weight:
Approx. 215g / 7.6oz
Product Size:
Approx. 24x90cm / 9.4x35.4in 
Package List:
5 x Bath Towel :
1. Do not rub hard, just wipe gently. If the same area is rubbed vigorously for a long time, it may cause skin pain or cause pigmentation. :
2. Please stop using it when sensitive or fragile skin, infants and children have allergies, eczema, swollen bags, skin damage, etc. :
3. If there are abnormalities in the skin, such as pain during scrubbing, please stop using it immediately. :
4. Please clean after use and dry it.5. Please stay away from fire or high temperature places, do not use bleach, washing machine and dryer. :
6. This product is a consumable, continuous use will cause material wear and aging. Improper use or storage will also accelerate wear and ageing. :

Verilen bu kadar mal satın