Breaking
19 Oct 2024, Sat

Duke Football pokonuje stan Floryda i zdobywa pierwsze zwycięstwo w serii 23 meczów | Tiger’s Media

D Książę Błękitne Diabły W piątkowy wieczór zostaw przeszłość za sobą.

Duke wygrywa 23-16 Stan Floryda Przerwano passę 22 porażek z Seminoles. Było to pierwsze zwycięstwo Błękitnych Diabłów w tej serii od 1992 roku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Chandler Rivers z drużyny Duke (z lewej) niesie piłkę do przyłożenia po przechwyceniu przez Jalena Browna (6) z drużyny Florida State w pierwszej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA, piątek, 18 października 2024 r. w Durham w Karolinie Północnej. (AP Photo/Ben McCune)

„Mecz przebiegł dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy” – powiedział główny trener Błękitnych Diabłów Manny Diaz. „Mecz wygrała nasza obrona.… Najważniejszą statystyką jest zwycięstwo”.

Błękitne Diabły pracują dla nich reklamując grę parterową. Starr Thomas rzucił się na 88 jardów i przyłożył na 21 prowadzących. Peyton Jones miał 29 jardów w biegu.

Nawet mając na koncie 291 jardów stanu Floryda, zanotowali cztery straty. Florida State zanotował dwa przechwyty i dwie porażki. Obrońca Duke’a, Chandler Rivers, oddał jeden z tych przechwytów po przyłożeniu w pierwszej kwarcie.

Duke szybko wyszedł na prowadzenie i nigdy nie oglądał się za siebie.

Peyton Jones niesie piłkę

Peyton Jones (5) z drużyny Duke’a mija Azareyeha Thomasa (8) z drużyny Florida State w drugiej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA, piątek, 18 października 2024 r. w Durham w Karolinie Północnej. (AP Photo/Ben McCune)

Dwukierunkowa gwiazda futbolu w Kolorado, Travis Hunter, opowiada się za trofeum Heisman

Rozgrywający stanu Florida Brock Glenn miał trzy z czterech zawodników Florida State. Miał dziewięć ukończeń ze 110 podaniami. Pobiegł na odległość 47 metrów.

„Szkoda, że ​​poddaliśmy się tam i popełniliśmy kilka błędów” – powiedział trener Florida State Mike Norvell. Naprawdę wierzę, że ten zespół był gotowy do gry na bardzo wysokim poziomie.

Mike Norvell na uboczu

Główny trener stanu Floryda, Mike Norvell, krzyczy na boisku podczas pierwszej połowy meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko Duke w Durham, Karolina Północna, piątek, 18 października 2024 r. (AP Photo/Ben McCune)