Breaking
20 Oct 2024, Sun

Tennessee denerwuje Alabamę w thrillerze SEC, druga porażka w sezonie podważa nadzieje Crimson Tide na playoffy | Tiger’s Media

Pojedynek pomiędzy Konferencją Południowo-WschodniąRanking wydarzeń w Alabamie A mecz nr 11 w Tennessee to jeden z najbardziej oczekiwanych meczów w 8. tygodniu rozgrywek futbolu uniwersyteckiego.

Pojedynek sprostał szumowi i doszedł do finału. Jednak Crimson Tide ostatecznie przegrał 24-17. Alabama spadła do 5-2 w tym roku, co spowodowało dziurę w nich Rozgrywki w futbolu uniwersyteckim mieć nadzieję

Rozgrywający Alabamy Jalena Milro i sygnalista z Tennessee, Niko Imaleva, zaczęli powoli. Kibice-ochotnicy i być może sztab trenerski wstrzymali oddech, gdy Imleva upadł po mocnym uderzeniu. Jednak nowicjusz z przesunięciem ku czerwieni wrócił do akcji po zbadaniu go w namiocie medycznym.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Niko Imaleva nr 8 z Tennessee Volunteers rzuca piłkę po uderzeniu Kyawa Robinsona nr 34 z Alabama Crimson Tide w drugiej kwarcie na stadionie Nissan, 19 października 2024 r. w Nashville w stanie Tennessee. (Bach Dill/Getty Images)

Powrót rozgrywającego najwyraźniej dodał ochotnikom natychmiastowego wsparcia, ponieważ szybko rzucił, co okazało się jego jedynym przechwyceniem tego dnia.

Duke Football pokonuje stan Floryda i zdobywa pierwsze zwycięstwo z rzędu od 23 meczów

W połowie czwartej kwarty Chris Brazel II złapał Imlevę po przyziemieniu z odległości 16 jardów. Biegający ochotnicy Dylan Sampson rzucili się na 139 jardów i dwa przyłożenia.

Calen DeBoer przygląda się podczas meczu

Trener piłki nożnej Alabamy Calen DeBoer podczas meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko Tennessee, sobota, 19 października 2024 r. w Knoxville. Dziesięć. (USA TODAY NETWORK za pośrednictwem Saul Young/News Sentinel/Imagon Image)

Alabama ma przed sobą mnóstwo pracy przez resztę sezonu. Milro zakończył mecz z 239 podaniami, jednym przyłożeniem i dwoma przechwytami. Alabama w biegu przeleciała zaledwie 89 jardów w porównaniu do 214 jardów w Tennessee.

Trener Tennessee na ławce rezerwowych

Główny trener Tennessee, Josh Heupel, dzwoni do zespołu po przechwyceniu podczas meczu pomiędzy Tennessee a Alabamą na stadionie Neyland, sobota, 19 października 2024 r. w Knoxville w stanie Tenn. (USA TODAY NETWORK za pośrednictwem Katy McMeekin/News Sentinel/Imagon Image)

Przegrywając 21:17, Alabama objęła prowadzenie po 30 minutach na 2:25 przed końcem regulaminowego czasu gry. Kara za niesportowe zachowanie nałożona na skrzydłowego Kendricka Lawa utrudniła grę Crimson Tide i pozwoliła Tennessee zwiększyć prowadzenie do siedmiu po rzucie z gry przy kolejnym posiadaniu.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Tennessee w pierwszej połowie zaliczył trzy straty i do przerwy prowadził 7:0.

Na minutę przed końcem trzeciej kwarty Volunteers objęli prowadzenie 14-10, co było ich pierwszym w meczu. Sampson wpadł z trzech jardów po tym, jak Imleva połączył się z Dont’e Thorntonem z 55 jardów na stadionie Alabama 3.

Na początku czwartej kwarty Alabama odpowiedziała na wynik Volsów 7-metrowym przyłożeniem sędziego Haynesa i podwyższyła 17-14. Germie zorganizował przyjęcie z odległości 28 metrów od Bernarda Milrowa.

Zespół Crimson Tide będzie chciał odbić się w przyszłym tygodniu, kiedy powróci do Alabamy Gospodarz Missouri. Tennessee będzie cieszyć się tygodniem do widzenia.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Śledź Fox News Digital Relacje sportowe w Xi subskrybuj Biuletyn sportowy Fox News.