Breaking
20 Oct 2024, Sun

Stan Iowa nr 9 pozostaje niepokonany po zwycięstwie 38–35 nad UCF i zdobywa bramkę TD na 30 sekund przed końcem | Tiger’s Media

Rozgrywający UCF Jacurri Brown rzucił się na 151 jardów i dwa przyłożenia w wygranym 35–30 meczu z nr 9 Iowa State w Ames w stanie Iowa. (AP Photo/Matthew Putney)

nr 9 Stan Iowa ledwo pozostał niepokonany przy wyniku 7: 0 zwycięstwo 38–35 w ostatniej minucie nad UCF w Ames w sobotni wieczór.

Rozgrywający Rocco Becht strzelił gola po biegu na jeden jard i dał Cyclones prowadzenie 36-35 na 30 sekund przed końcem meczu. Następnie Becht podjął dwupunktową próbę konwersji, uzyskując przewagę 38–35.

Stan Iowa zdobył zwycięski wynik na 1:47 przed końcem czwartej kwarty, pokonując 80 jardów w 11 akcjach. Wezwanie do przeszkadzania w podaniu obrońcy UCF, BJ Adamsa, dało Cyclones pierwszego gola z linii 4 jarda. Trzy sztuki później Becht uzyskał pozytywny wynik.

Rycerze podnosili się na duchu po ważnych akcjach przez cały mecz. Jednak sztylet był przechwytem oddanym z odległości 70 jardów Braedena Marshalla. O dziwo, Marshall myślał, że zdobył przyłożenie, ale upuścił piłkę przed przekroczeniem linii bramkowej.

Powtórki recenzji zmieniły wynik. Jednak nikt z żadnej drużyny nie odzyskał piłki po tym, jak Marshall ją upuścił, więc UCF utrzymało się w posiadaniu piłki i zdobyło pierwszą bramkę z linii pierwszego jarda. Bieganie z powrotem RJ’a Harvey’a strzelił gola w następnej akcji, co dało Rycerzom prowadzenie 35-27.

UCF strzelił gola przy pierwszym posiadaniu, pokonując 75 jardów w zaledwie sześciu akcjach podkreślonych przez bieg na 46 jardów przez Harveya. Rozgrywający Jacurri Brown zakończył jazdę biegiem po przyziemieniu na dystansie 6 jardów.

To był dopiero początek dla seniora, który rzucił się na 178 jardów i w pierwszej połowie zdobył przyłożenie na 16 prowadzących. W ten sposób stał się czwartym zawodnikiem UCF, który w swojej karierze przebiegł 3000 jardów.

Harvey dodał przyłożenie z 80 jardów w drugiej kwarcie i wyrównał wynik na 14-14. zakończył z wynikiem 196 jardów i dwoma punktami w 25 biegach. Brown dodał 151 jardów w biegu i dwa kolejne niszczyciele czołgów na 12 prowadzących.