16 Oct 2024, Wed

Były twardziel Flyers zwolniony z pracy | Tiger’s Media

Zespół Carolina Hurricanes zawiesił byłego napastnika Philadelphia Flyers Brendana Lemieux.

Zobacz oryginalny artykuł aby zobaczyć osadzone multimedia.

The Flyers pozyskali Lemieux i wybór w piątej rundzie draftu 2024 od Los Angeles Kings za Zacka MacEwena w sezonie 2022–23. Po wymianie Lemieux w 18 meczach z Philly miał dwa gole, sześć punktów, 21 minut karnych, 52 trafienia i notę ​​plus 3.

Brendan Lemieux

<p> © Eric Hartline-Imagn Obrazy</p>
<p><button class=
Brendana Lemieux

© Eric Hartline-Imagn Obrazy

Czas Lemieux w Flyers dobiegł końca, gdy podpisał roczny kontrakt z Hurricanes o wartości 800 000 dolarów poza sezonem NHL 2023. W zeszłym sezonie wystąpił w 32 meczach dla Hurricanes, w których zdobył trzy gole, dwie asysty i spędził 64 minuty kar. W marcu ubiegłego roku podpisał z klubem roczne przedłużenie o wartości 775 000 dolarów, aby pozostać w klubie przez tę kampanię.

W 307 meczach NHL rozegranych pomiędzy Winnipeg Jets, New York Rangers, Los Angeles Kings, Flyers i Hurricanes, Lemieux strzelił 36 goli, 74 punkty, 548 minut karnych i 738 trafień.