Breaking
20 Oct 2024, Sun

Gwiazda Kolorado, Travis Hunter, opuszcza drugą połowę zwycięstwa 34:7 nad Arizoną z powodu poważnej kontuzji barku | Tiger’s Media

Gwiazda Kolorado, Travis Hunter, opuścił pojedynek z Arizoną, który odbył się w 8. tygodniu, z „nieznacznym” pogorszeniem kontuzji barku. (Zdjęcie: Christian Petersen/Getty Images)

Kolorado sensacja dwukierunkowa Travisa Huntera przegapił drugą połowę zwycięstwo Buffaloes 34–7 nad Arizona w sobotę. Gdy drużyna wychodziła z szatni po przerwie, był ubrany w miejskie ubranie.

Hunter pogłębił kontuzję prawego barku cierpiał w zeszłym tygodniu przeciw Stan Kansaswedług Reporterka Fox Sports Allison Williams. Jednak Williams wskazał, że decyzja o odpoczynku Huntera była raczej środkiem zapobiegawczym, ponieważ Kolorado wchodziło na połowę z prowadzeniem 28-7.

Hunter przystąpił do meczu z remisem faworyt nr 3 w konkursie Heisman Trophy po dobrych występach po obu stronach piłki przez cały sezon.

W sobotę jego gra w defensywie była ograniczona jeszcze zanim na dobre opuścił boisko. Hunter miał tylko jeden odbior w 13 grach w obronie i dwa razy złapał piłkę na odległość 17 jardów w 41 grach w ataku. W siedmiu meczach zanotował 51 przyjęć na odległość 604 jardów, 19 odbiorów, dwa przechwyty i jeden wślizg po stracie.

Buffaloes będą go potrzebować w zdrowiu na dłuższą metę, jeśli chcą uwzględnić w wyścigu o tytuł Wielkiej 12-tki w obliczu Cincinnati, Technika Teksasu I Utah w nadchodzących tygodniach przed zakończeniem Kansas I Stan Oklahoma.

Arizona i główny trener Brent Brennan najwyraźniej myśleli, że uda im się złapać Kolorado wytrącony z równowagi przy pierwszym rozpoczęciu, próbując wykonać kopnięcie spalone. Decyzja przyniosła odwrotny skutek i popchnęła Buffaloes w stronę sobotniego zwycięstwa.

Colorado odzyskał piłkę, która okazała się kopnięciem z 11 jardów, umożliwiając Buffaloes rozpoczęcie pierwszego posiadania piłki na linii 46 jardów Wildcats. Stamtąd nie potrzebowali dużo czasu na zdobycie gola. Shedeura Sanderajest trafiony LaJohntaya Westera Do podanie na odległość 46 jardów I Izajasza Augusta wbiegł piłką i zdobył przyłożenie niecałe trzy minuty po rozpoczęciu meczu.

Wildcats wkrótce stracili przewagę 14: 0 w drugiej serii ofensywnej Kolorado. Wester złapał dwa podania na 32 jardy, po czym wyciągnął karę za przeszkadzanie w podaniach na Jacka Lutrella, dając Kolorado pierwszego i gola z linii 2 jardów. Sanders dostał swoje pierwsze podanie do niszczyciela czołgów po rzucie łopatą Drelona Millera.

Arizona zmniejszyła deficyt do 14–7 w następnej serii, zdobywając 75 jardów w 10 sztukach. Napęd był uwydatnił bieg z 24 jardów QB Noaha Fifityzmuszając Huntera do obrócenia się przy cięciu w lewo.

Buffaloes wycofali się w drugiej kwarcie po dwóch przyłożeniach i wyszli na prowadzenie 28-7.

Pierwsza bramka padła po podaniu z 16 jardów Willa Shepparda w którym starszy odbierający chwycił jedną ręką przy ciasnym zabezpieczeniu od narożnika Celestyna Jai-Ayviauynna. Sheppard wbił lewą nogę w pole punktowe, zanim wyszedł poza boisko.

Kolejne posiadanie po rzucie z 36 jardów Michaela Salgado-Medina i powrót z 16 jardów Jimmy Horn Jr.,Buffaloes musieli przebiec zaledwie 31 jardów, aby zdobyć kolejny gol po biegu Sandersa z 6 jardów.

Sanders zakończył podaniem na odległość 250 jardów, wykonując 23 z 33 rzutów dwoma TDS i dwoma pickami. Wester miał osiem przyjęć na 127 jardów, podczas gdy Augustave rzucił się na 53 jardy i zdobył wynik na 14 prowadzących.

Dzięki zwycięstwu Kolorado poprawiło się do ogólnego wyniku 5–2 i 3–1 w Wielkiej Dwunastce. To łączy ich z Cincinnati Do czwarte miejsce w konferencji.