Breaking
20 Oct 2024, Sun

Lions strzelili gola z gry w ostatnich sekundach, zapewniając drużynie Vikings pierwszą porażkę w sezonie | Tiger’s Media

A Rywalizacja NFC Północ Z pewnością spełnił wszystkie oczekiwania w niedzielę w Minnesocie.

D Lwy z Detroit Jednak atak nadal dominował i zwyciężył 31-29 z Minnesota Vikings.

Gospodarze rozpoczęli od wyniku 10:0 przed własną publicznością. W dwóch grach po tym, jak Lions nie udało się wykonać fałszywego puntu, Aaron Jones pobiegł i zdobył przyłożenie z 34 jardów. Podczas następnej jazdy kopnęli bramkę z gry z odległości 57 jardów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Jahmir Gibbs z Detroit Lions (z lewej) świętuje po zdobyciu przyłożenia przeciwko Minnesota Vikings na stadionie US Bank, 20 października 2024 r. w Minneapolis. (Kevin Sabitas/Getty Images)

Jednak Detroit zdobyło 21 punktów w drugiej kwarcie dzięki biegom z 45 i 8 jardów Jahmira Gibbsa, a Jareda Goffa Amon-Ra St. znajduje Browna i zdobywa przyziemienie z 35 jardów.

Przerwa była zdecydowanie korzystna dla Minnesoty, która zdobyła bramkę po przyziemieniu, co znalazł Sam Darnold. Justina Jeffersona na wynik z 25 jardów i wynik meczu 21-17. Jednak Goff rzucił swoje trzecie przyłożenie w meczu, 21 jardów do Khalifa Raymonda i zdobył 11 punktów.

Po tym, jak Vikings kopnęli bramkę z gry, aby był to mecz na jedno posiadanie, Lions zmusili Lions do puntu, ale po tym, jak Darnold został zwolniony w 3. i 7. miejscu, nie mieli innego wyjścia, jak tylko kopnąć kolejnego do kosza z gry i prowadzili 28-23 . pozostawał w tyle. Nieco ponad sześć minut do końca.

Obrona wykonała jednak duży ruch, gdy David Montgomery spalił piłkę, a piłkę odzyskał i zabrał do domu Evan Pace Jr.. Ich konwersja dwupunktowa nie powiodła się, ale prowadzili 29-28. Ich obrona kontynuowała dominację podczas następnej przejażdżki, zwalniając Goffa za porażkę 16 przy trzeciej próbie i zmuszając do wykonania puntu na nieco ponad cztery minuty przed końcem.

Gibbs jest elastyczny

Odwracający się Detroit Lions Jahmir Gibbs biegnie po przyłożenie z ośmiu jardów przeciwko Minnesota Vikings na stadionie US Bank. (Zdjęcie Jeffreya Bakera-Imagon)

Deshaun Watson z Browns nie zagra z powodu widocznej kontuzji ścięgna Achillesa

Obrona Detroit wymusiła jednak trzy-outy, po czym zdołali zjechać na boisko i zakończyć atak golem z gry z 44 jardów na 15 sekund przed końcem. Wikingowie próbowali wrócić w ostatniej sekundzie, ale Darnold został zwolniony w ostatniej akcji, co zapewniło Lions zwycięstwo.

Goff wykonał 22 z 25 podań na 280 jardów, podczas gdy St. Brown prowadził z ośmioma złapaniami na 112 jardów i wspomnianym powyżej wynikiem. Gibbs przebiegł 116 jardów i dwa przyłożenia.

to jest Pierwsza porażka Wikingów sezonu, a oba zespoły mają obecnie bilans 5-1. Jednak Detroit ma teraz remis i prowadzi w dywizji.

Jareda Goffa i Khalifa Raymonda

Khalif Raymond z Detroit Lions świętuje z Jaredem Goffem i Amonem-Ra St. Brownem po zdobyciu przyłożenia w meczu przeciwko Minnesota Vikings 20 października 2024 r. w Minneapolis. (Stephen Maturen/Getty Images)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Detroit z pewnością zremisuje 6:1 w przyszłym tygodniu, gdy będzie gospodarzem Tennessee Titans, a Minnesota uda się do Los Angeles, aby w czwartek zmierzyć się z Rams.

Śledź Fox News Digital Relacje sportowe w Xi subskrybuj Biuletyn sportowy Fox News.