.

.

DAİRUİR Araba Bagaj kapağı Spoiler, parlak Siyah ıçin M4 Tarzı yüksek Kick Kanatları fit Corolla Sedan E170 2014-2019

DAİRUİR Araba Bagaj kapağı Spoiler, parlak Siyah ıçin M4 Tarzı yüksek Kick Kanatları fit Corolla Sedan E170 2014-2019

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

1. Sürüş sırasında gövde üzerindeki hava akışı ile arka lastik çekişini iyileştiren, kuvvetin altında uygulamak ve yüksek hızlarda sürüş sırasında stabiliteyi artırmak için aerodinamik bir vizör parçası. 2. Aracınız için daha iyi aerodinamik sağlar, sürüklenmeyi azaltır, yakıt verimliliğini artırır, çıkışı, çekişi ve stabiliteyi güçlendirir. 3. Spoyler, uzun ömürlü bir ürün için cam elyaf ve ABS Mühendislik plastiğinin bir karışımına sahiptir. 4. Çift taraflı bant ile kolay kurulum, maliyetlerin bir kısmının izinden ilham alan bir görünüm elde edin. 5. Zarif işleme, aracınızın sportif görünümünü önemli ölçüde artıracaktır.(Sadece 4 Kapılı sedan modeller için değil, 5 Kapılı hatchback model Toyota Corolla Sedan E170 2014-2019 için Uygun M4 tarzı yüksek tekme spoiler Facility için parlak UV Açık coat Type korumalı parlak black Finish ABSColor Arka Bagaj spoiler Material özellikler : Durumu : %100 marka new Article Türü : : : : : : !!!) Montaj talimatları : 1. Daha sonra montaj yüzeyinin iyice temizlendiğinden emin olun.2. Kurulumdan önce spoyleri test edin.3. Bagajdaki spoylere kadar sıralayın ve grubun ressamı ile doğru konumlandırmasını işaretleyin.4. Bandın kırmızı yerini, spoylerin her iki tarafından yaklaşık 2 inç soyun.bandın tüm kırmızı yerini çıkarmadan arabadaki spoylerin 5. yeri.6. Spoyleri doğru konumda hizaladıktan sonra, spoyler aynı anda basıldığında bandın kırmızı yerini dikkatlice çıkarın place.It bu adımı iki kişinin tamamlaması önerilir.7. Köşelere daha fazla dikkat edilerek, bandın ressamları ile kurulduktan sonra spoiler üzerine baskı yapılır.Spoylere bagajı katılaştırmak için zaman verilene kadar arabayı almamanız önerilir.Paket listesi : 1 x arka bagaj spoiler2 x çift taraflı yapışkan Bantnot : 1. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.2. Ürünlerimizi satın almadan önce, lütfen modelinizin uyumlu olup olmadığını onaylayın.Herhangi bir şüpheniz varsa veya sorarsanız, lütfen zamanında bize sorun.

Temel özellikleri

Condition:
100% brand new
Article Type:
Rear trunk spoiler
Material:
ABS
Color:
glossy black
Finish:
high gloss UV protected Clear coat
Type:
for M4 style high kick spoiler
Facility:
Fit for Toyota Corolla Limousine E170 2014-2019 :
(Only for 4-door limousine models, not for 5-door hatchback models !!!) :
Fitting instructions:
1. Make sure that the mounting surface is Deaned thoroughly afterwards. :
2. Test Fit the spoilers before installation. :
3. Line until the spoilers on the trunk and mark his right positioning with painter of the band. :
4. Peel The red location of the band about 2 inches from either side of the spoiler. :
5th place of spoilers on the car without removing all the red location of the band. :
6. Once you have the spoilers aligned in the right position, carefully remove the red location of the band during the spoiler is simultaneously as pressed in place. It is recommended that two people complete this step. :
7. Printing on the spoilers After it is installed with painters of the band, with extra attention given to the corners. It is recommended that you do not get the car until the spoilers is given time to solidify the trunk. :
Package list:
1 x rear trunk spoiler :
2 x double-sided adhesive tape :
1. Professional installation highly recommended. :
2. Before buying our products, please confirm if your model games with compatibility. If you have any doubts or ask, please ask us in time. :

Verilen bu kadar mal satın