.

.

ELOOR Altında Deniz Duvar Çıkartmaları Mermaid duvar çıkartmaları Kız Kreş Yatak Odası Duvar Sticker Mermaid Duvar Çıkartmaları(Style2)

ELOOR Altında Deniz Duvar Çıkartmaları Mermaid duvar çıkartmaları Kız Kreş Yatak Odası Duvar Sticker Mermaid Duvar Çıkartmaları(Style2)

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

Size【Boyut ve Paket】 : 19.7x27.6 inç,ADET : 1 sayfa.Bir köpük pamuklu çubuk üzerine yuvarlayın ve sarın,kırışıklıklar olmadan duvara yapıştırdığınızdan emin olun. Material【Malzeme】 : yüksek kaliteli çevre dostu PVC(Vinil)malzeme,toksik olmayan,çevre koruyucu,kullanımı güvenlidir. Waterproof【Waterproof★Reusable★Easily Remove】 damagewaterproof malzeme,hasar merak etmeyin.②easy sopa ve herhangi bir kuru, temiz ve pürüzsüz bir yüzeye çıkarın.Hafif dokulu duvarlar,aynalar veya duvar,kapı,pencere,dolap vb.Gibi pürüzsüz yüzeyler de dahil olmak üzere çoğu düz yüzeye uygulanabilir. Family 【Aileniz için en iyi Hediye】 : Bu renkli çıkartmalar çocuk odası,oyun odası,oturma odası,kreş ve güzel ve sıcak olmasını istediğiniz her yer için mükemmeldir. ★Aşk ev ve Aşk canlı★ birçok duvar stikeri ve diğer duvar dekor ürününe sahip olun, her zaman sizin için uygun bir tane vardır.Bizim Dükkan Hoş Geldiniz.↗↗↗↗↗↗. Refund 【%100 İade veya Yeniden Gönder】 : %100 risksiz satın alma!Talebinizi karşılamamamız durumunda koşulsuz iade imkanı sunan duvar dekorumuz ile tüm beklentilerinizi karşılamak isteriz.Şimdi siparişinizi verin ve keyfini çıkarın!.Yeri doldurulamaz güzellik Su Geçirmez ve kendinden yapışkanlı DIY, yapıştırmak için zaman ve sabır ödediğinizde,kesinlikle bundan eğleneceksiniz.Bitirdikten sonra, güzelliğine şaşıracaksınız ve ona derinden takıntılı olacaksınız.1 kullanma. Paketi açın, duvar etiketini çıkarın ve düz bir şekilde yerleştirin. 2. Yapıştırılacak yeri bulun, temiz ve düzenli olduğundan emin olmak için yapıştırılacak yeri kuru bir bezle silin. 3. Belirli konumu etiketin boyutuna göre planlayın, küçük işareti işaretlemek için bir kalem kullanabilirsiniz. 4. Çıkartmadaki küçük sayı işaretiyle resmi yırtın ve görebileceğiniz yere yapıştırın. 5. Küçük resimdeki işarete göre yapıştırın. 6.Resimdeki küçük öğeler kendi tercihlerinize göre yapıştırılabilir. 7. Birisi bunu birlikte yapmanıza yardım ederse, daha kolay hale gelecektir.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın