.

.

ROMACK Çocuk Kamerası, Hafif Çocuk Kamerası Noel için Çocuk Günü'nde Çocuklar için Toksik Olmayan Çevre Koruma Malzemesi (Pembe)

ROMACK Çocuk Kamerası, Hafif Çocuk Kamerası Noel için Çocuk Günü'nde Çocuklar için Toksik Olmayan Çevre Koruma Malzemesi (Pembe)

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

【ÇOKLU FOTOĞRAF MODLARI】 Çocuk kamerası, fotoğraf çekimi/sürekli çekim/hızlandırılmış fotoğrafçılık/renk/yakınlaştırma/video çekim sahnesi gibi çoklu fotoğraf modlarını destekler. 【YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ LENSLER】 Ön ve arka yüksek çözünürlüklü lenslerle çocuklar çocukluk yörüngelerini daha iyi kaydedebilir ve unutulmaz anları yakalayabilirler. 【MÜKEMMEL HEDİYE】 Çocuk Günü, doğum günü, Noel, günlük yaşam ve tatil seyahatlerinde çocuklar için mükemmel bir hediye, onları TV ve oyunlardan uzak tutun. 【GÜVENLİ ve RAHAT】 ABS çevre koruma malzemesi, güvenli ve rahat, toksik olmayan ve kokusuz, çocukların cildine zarar vermez. 【HAFİF】 Darbeye dayanıklı kabuk, hafif ve dayanıklı, kamerayı etkili bir şekilde korur ve uzun servis ömrü sağlar.Özellik : 1. Ön ve arka yüksek çözünürlüklü lenslerle çocuklar çocukluk yörüngelerini daha iyi kaydedebilir ve unutulmaz anları yakalayabilirler.2. Fotoğraf çekimi/sürekli çekim/zaman atlamalı fotoğraf/renk/zoom/video çekim sahnesi gibi çoklu fotoğraf modlarını destekleyin.3. ABS çevre koruma malzemesi, güvenli ve rahat, toksik olmayan ve kokusuz, çocukların cildine zarar vermez.4. Darbeye dayanıklı kabuk, hafif ve dayanıklı, kamerayı etkili bir şekilde korur ve uzun servis ömrü sağlar.5. Çocuk Günü, doğum günü, Noel, günlük yaşam ve tatil seyahatlerinde çocuklar için mükemmel bir hediye, onları TV ve oyunlardan uzak tutun. : 2300 fotoğraf / 1 GB 400 fotoğraf çekebiliyor Fotoğraf Sayısı dahil değil atlamalı fotoğraf / renk / zoom / video kamera scene Storage : 32 GB hafıza kartı () Destek 1280 x 720 Picture Modu : Fotoğraf çekim / sürekli çekim/zaman,Kayıt Süresi 3456 x 2448 Video Çözünürlüğe kadar ABSModel : SK-S3 Display Ekran : 2.4 İnç, 320 x 240 Camera Çözünürlük : Destek Çocuk Kamera Malzeme özellikleri : Öğesi Türü : : : Yaklaşık 1,5-2,5 saat 1 GB bellek video Reserved Ayarları 5 dakika kayıt/ : fabrika ayarlarına Geri dön/şarj göstergesi/format Battery Türü : (dahili)523450 lityum pil 600m Ah Bekleme/Çalışma Süresi : Yaklaşık 20 gün yaklaşık 1-1.5 saat Paket Listesi : 1 x Çocuk Kamera1 x x Lanyard1 Veri Cable1 x Manuel geçiş.

Temel özellikleri

Item Type:
Kid Camera
Material:
ABS
Model:
SK-S3
Display Screen:
2.4 Inches, 320 x 240
Camera Resolution:
Support up to 3456 x 2448
Video Resolution:
Support up to 1280 x 720
Picture Mode:
Photo shoot / continuous shooting / time-lapse photography / color / zoom / video camera scene
Storage:
Up to 32GB memory card (not included)
Number of Photos:
Up to 2300 photos/1GB can take about 400 photos,
Recording Time:
About 1.5--2.5 hours/1GB memory can record about 5 minutes of video
Reserved Settings:
Restore factory settings switch/charging indicator/format
Battery Type:
523450 lithium battery 600mAh (built-in)
Standby/Working Time:
About 20 days/about 1--1.5 hours
Package List:
1 x Kid Camera :
1 x Lanyard :
1 x Data Cable :
1 x Manual :

Verilen bu kadar mal satın