.

.

High-end Retro Vintage Telefon, FSK / DTMF Çift Sistemli Döner Kadranlı Antika Sabit Telefon,LCD Ekranlı,Otomatik IP ve Tek Dokunuşla

High-end Retro Vintage Telefon, FSK / DTMF Çift Sistemli Döner Kadranlı Antika Sabit Telefon,LCD Ekranlı,Otomatik IP ve Tek Dokunuşla

Müşteri Puanı:

₺ 0.00
Malların
Sipariş verilebilir

Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.Pre-bir dakika arama fonksiyonu sağladı.Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.In kullanımdan sonra sayısız kez, aşınma yok.Tek dokunuşla tekrar arama fonksiyonu.Şartname : Boyutu : 20.Bu retro telefon başkalarına hediye olarak çok uygundur ve ev dekorasyonu,ofis,konak,otel,sanat galerisi,mağaza vb.Yıl, ay ve gün saat görüntüleme fonksiyonu.Plastik düğmeler, yumuşak ve elastik, yüzey cryst treatmentwear resistance.Hepsi asalet gösteriyor.Çağrı kalitesi net ve gürültüsüz, klasik ve retro dolu.

Temel özellikleri

Size:
20.5 * 20.5 * 25cm/8.1 * 8.1 * 9.8in
Color:
White Diamond
Material:
Environmentally friendly resin + Metal bracket + ABS handle accessories
Use range:
gifts, gifts, living room, bedroom bedside, study, hotel, home store, etc.
     :
Package list:
1 * Landline :
1 * Telephone handle :
1 * Telephone line :
1 * Handle bracket :
1 * English manual :
Note:
1. After the installation of the telephone bracket, there will be a certain amplitude of shaking. This is a deliberate design for the telephone support in order to avoid the principle of leverage. There is no quality problem, and the use does not affect the appearance. :
2. Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
3. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :

Verilen bu kadar mal satın