.

.

16 Adet Sevimli Dinozorlar Duvar Çıkartmaları, HOLENGS Kabuğu ve Sopa Çıkarılabilir DIY Karikatür Dinozorlar Duvar Çıkartmaları

16 Adet Sevimli Dinozorlar Duvar Çıkartmaları, HOLENGS Kabuğu ve Sopa Çıkarılabilir DIY Karikatür Dinozorlar Duvar Çıkartmaları

Müşteri Puanı:

₺ 15.98
Malların
Sipariş verilebilir

No yapışkan kalıntı ve duvar boyalarına zarar verme konusunda endişelenmenize gerek yok.Uygulamadan önce, yüzeyi dikkatlice temizleyin, yüzeyin kuru, pürüzsüz, tozsuz, su olmadığından emin olun.【Genel Bakış】 Bu Sevimli Dinozor çıkartma seti, duvarlara renkli ve ferahlatıcı bir değişiklik getirecektir.Kusurlu duvar için iyi bir ortak, duvarın hasarlı kısmını örtün.Boyutu : resimde gösterildiği gibi çeşitli.Stilin resimde gösterildiği gibi aynı olduğunu garanti ediyoruz.Resim gösterildiği gibi boyutu bitirin veya çocukların kendi tercihlerine göre DIY yapabilirsiniz; Farklı monitör ve ışık efekti nedeniyle gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir.Şartname : Malzeme : Çevre Dostu premium PVC malzeme. 【Peel Ve Stick】 Kendinden yapışkanlı, sadece duvarınızın pürüzsüz, düz, kuru ve tozsuz alanına yapıştırın.Duvar çıkartmaları 2 Adet oluşur(Levha boyutu : 27.Bitkiler bulutlar ile yaratıcı sevimli dinozorlar duvar çıkartmaları saniyeler içinde odanızı dönüştürecek, benzersiz ve uygun fiyatlı, eğlenceli ve yaratıcı bir dekorasyon şekli.81 in) küçük duvar çıkartmaları.Dinozorlar duvar çıkartması odanızı saniyeler içinde dönüştürecek, benzersiz ve uygun fiyatlı, eğlenceli ve yaratıcı bir dekorasyon şekli.Parçalar halinde önceden kesilmiş, evinizi kendiniz yapın ! 3.

Temel özellikleri

Material:
Eco-friendly premium PVC material.
Size:
Assorted as shown in the picture.
Why choose our Cartoon Dinosaurs Wall Stickers? :
▶ Removable and reusable :
▶ Easy to detach, glue and decorate :
▶ It won't damage the painted wall :
▶ Very suitable for long-term or temporary use :
▶Can update any space in your home, including living area, bedroom and more. :
How to Use? :
1.Before your application, clean the surface carefully, make sure the surface is dry, smooth, no dust, no water on it. :
2.Pre-cut in pieces, DIY your home ! :
3.Pick up the wall sticker from the bottom paper and stick it to the expected position, it is recommended to go from top to bottom; you can stick one corner first, and then stick it after determining the position. :
4.The small bubbles that appear during the pasting process can be gently smoothed with a scraper and other items. :
Our service:
We will do our best to provide you with premium products. Your satisfaction is the greatest affirmation to us. If you have any questions, please feel free to contact us. We will try our best to answer them for you within 24 hours and try our best to solve your problem. :

Verilen bu kadar mal satın